Pokud si člověk proloží každé pivo kávou, tak vydrží delší dobu pít?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jen o tu dobu, po kterou pije kafe, případně i o čas který ztratí zvracením. Navzdory pověrám, kafe vstřebávání alkoholu nijak neovlivňuje.

Další odpovědi
Edison

Nezapomenout na močopudnost obou věcí, a navíc to působí na každého jinak a dokonce i za různých okolností a stavů organismu jinak i u téhož jedince. Takže se na to odpovědět nedá jednoznčně. Ale jak píše Kepler, co se týče vstřebávání, nebo odbourávání alkoholu, tak spíše NULA.

jirka F

Spolužák z učiliště to tak dělal ale on pil hlavně tvrdý alkohol jako je vodka nebo rum(Tuzemák).Vždy když cítil že začíná být mimo tak se nalil kafete a pil dál.