zjentek

Pokud se vrátí kovid v takové míře, že po světě bude výjimečný stav, bude se na Ukrajině bojovat v respirátorech 😮?

Elkon, vysvětlíš taky, jak přesně se otázka stává spekulací? 🤷‍♂️

Nejlepší odpověď
aliendrone

To záleží na tom, jestli NÁM někdo na ty respirátory PŮJČÍ, abychom je mohli Zelenského Ukrošům zakoupit. :(

Další odpovědi
Roman71

Tam se asi bude válčit Covid neCovid.. Nějaký virus tohle běsnění nezastaví.

Drap

Ano, ale pouze ti, kteří nejsou očkovaní.

elkon

Další hloupá spekulace. A nepřekvapuje mě, že nevíš co spekulace je. Jinak bys sem nevkládal stále podobné dotazy. Já nejsem od toho, abych tě to vysvětloval. Nebaví mě to, to bych nedělal nic jiného, než vysvětloval to, co většinou každý zná. Ale udělám naposled výjimku. Spekulace je otázka, na kterou nelze dát jednoznačnou odpověď. Protože to nikdo neví.