dust8

Pokud se nechá zasklít obraz, ale výsledný efekt se majiteli nelíbí, tak je možné to nechat na samém místě dát sundat?

Myslím tím jestli by byli ochotní to sklo nějak vydělat a kolik by za to tak chtěli peněz? Nebo by to bylo v ceně to zasklení?

Možná je neuctivé to zadat stejného člověku, protože to asi jako nechat zateplit barák, ale pak si to rozmyslet a požadovat jeho vrácení do původního stavu?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud bude řemeslník to ochoten udělat, tak za příplatek je to určitě možné.