ladaI

Pokud povolím spojení mobilu přes bloothu např. s R-Link v autě, nebo repro a pod. jsou odebírána data z kreditu?

Netuším zda ano, nebo ne.

Odpovědi
Arne1

Modrý zub JE NĚCO JINÉHO než mobilní data. Více se to podobá WiFi.

aliendrone

Přes BT je to zdarma (nejde to přes operátora), neboj nic. Dokonce i přes wifinu je to zdarma, poplatky (a případně FUP) jsou jen za mobilní data. ;) :D