Pokud nejdelší válka světa trvala 335 let, tak jak dlouho trvala ta nejkratší?

Nejlepší odpověď
Arne1

Umíš číst ???

Přesně tohle bylo v odpovědi od gecco na tvou minulou otázku. Zkus si před pokládáním nových dotazů přečíst odpovědi cos dostal.

Další odpovědi
gecco

40 minut…
Tys nečetl ten článek??
😉

anonym

Arne1: Jasně, že umím, ale svůj čas si organizuji po svém a tentokrát se mi to vymstilo. Některé věci dělám hned a jiné třeba až později. Někdy se vracím a jindy různě skáču v čase. Takže to není, že bych na odpovědi kašlal, ale prostě někdy je hned všechny nezkoumám do podrobna. Nečekal bych, že by tam ani taková informace mohlo být, takže tj taky jeden z důvodů. Peace. ;)

anonym

Arne1: Jasně, že umím, ale svůj čas si organizuji po svém a tentokrát se mi to vymstilo. Některé věci dělám hned a jiné třeba až později. Někdy se vracím a jindy různě skáču v čase. Takže to není, že bych na odpovědi kašlal, ale prostě někdy je hned všechny nezkoumám do podrobna. Nečekal bych, že by tam ani taková informace mohlo být, takže tj taky jeden z důvodů. Peace. ;)

anonym

gecco: Ještě ne, ale teď si mě nalákal, abych to dohnal, co nejdříve! :D
40 minut, tak to je rychlovka. Snad to proběhlo i bez nějak krveprolití? Doufám.