zjentek

Pokud na dovolené dostanete pokoj s úžasným výhledem, kolik času denně strávíte v okně?

Odpovědi
elkon

Na dovolenou nejezdím proto, abych seděl u okna. Stačí letmý pohled.

led

Stráviť dlhý čas pohľadom z okna počas zlého počasia, zhoršujúceho viditeľnosť, je strata času,. Rovnako ako stráviť čas sedením pri okne pohľadom na krásu za vhodného počasia, než sa zúčastniť tej krásy priamo, je škoda času.
Samotný pohľad bez citu nie je všetko.
Aj krátky okamih pohľadu na krásu, ak ho precítite, dokáže zanechať nezmazateľné stopy v mysli človeka.

Ametyst

Každou možnou chvilku, do té doby, než se rozhodnu vyjít ven a vidět vše naživo, nejen přes sklo okna. Jednou jsme bydleli v hotelu těsně u řeky, která vtékala do moře. Jeden den tekla řeka z leva do prava, druhý den z prava doleva. Rackové, kteří seděli na vodě, toho byli důkazem. Příliv a odliv se postaraly o fascinující jev.

Rocker

Většinou máme pokoj s balkonem.Ráno tam sedávám,vyčkávajíc než se manželka upraví v koupelně.Taková hodinka hned ráno na čerstvém vzduchu je zdravá🤣

cappuccino

Kdyz mam moznost vyberu, tak si vezmu pokoj s balkonem a hezkym vyhledem. Hned rano se pokocham, po navratu z venku se opet pokocham na balkone s krasnym vyhledem treba na Sumavu.
Doma to nemam, tak proc ne na dovolene? Zustanou mi jiste lepsi vzpominky nez kdybych koukala nekam do dvora na popelnice!!