zjentek

Pokud mně do ložnice u koupelny hoděj granát F-1 čili vajíčko a já o holi stihnu skočit do vany, zachráním si život?

Dřevostavba „sendvič“ + akrylátová vana.

Nejlepší odpověď
Drap

Nelze odhadnout. Bude zde hrát úlohu celá řada faktorů. Pokud to potřebuješ vědět, musíš vyzkoušet.

Další odpovědi
Kepler

V akrylátové vaně těžko, snad v plechové, ale i tam tě to trochu potrhá vlivem odražené tlakové vlny. V nejlepším případě bys byl totálně hluchý a malinko dezorientovaný.

Emefej

Žižot si možná zachráníš, ale určitě to nepřežiješ.

Dochy

Plechová by tě (podle mně) nezachránila, akrylátová – nevím, sice měkej materiál, ale zas bývá tlustší…, litinová – tam bys možná měl šanci… (tolik má laická představa… předpokládám že narážíš na Smrtonosnou zbraň 😉

zjentek

ADDochy: no tak jistě, jak jinak nazvat takové „vajíčko“

Dochy

myslel jsem „Smrtonosná zbraň“ – film. Tuším dvojka. (Tam nešlo o vajíčko ale o výbušninu na záchodové míse)