lerak77

Pokud mi chce obchodník poslat peníze zpět a chce můj PayPal, stačí mu dát můj mail, nebo se mu dává něco více?

Paypal účet:

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud vám někdo chce poslat peníze přes PayPal, jedinou věc, kterou odesílatel potřebuje, je emailová adresa, se kterou máte spojený PayPal účet.

Pokud jste si zboží od obchodníka zaplatil přes PayPal, obchodník pouze na svém PayPal účtu vyhledá položku o kterou jde a zvolí možnost „REFUND“.