dust8

Pokud máte zkušenost s věšteckým kyvadlem, tak jakou?

pixabay: https://pixaba­y.com/cs/photos/ky­vadlo-kyvadlo-desky-deska-%C5%A1ablona-242740/

Nejlepší odpověď
annas

Protože se léčím alternativní medicínou, používám siderické kyvadlo. Naučila jsem se s ním pracovat, je to můj pomocník třeba při užívání bylinek i výběru jídla, pokud chci sníst něco neobvyklého.

Je to prodloužená ruka intuice – odpoví na otázku ANO/NE.

Další odpovědi
Drap

Zkušenosti mám pouze kladné.

nyjono

Nevím, co je věštecké kyvadlo.
Já občas používám k rozhodování siderické kyvadlo. Je to jen pomůcka.

Edison

Siderické kyvadlo je super věc. Mám s tím výhradně pozitivní zkušenosti. VŽDY ukáže požadovanou, rozuměj předpokládanou, odpověď. 😁 Jsou na to vědecké důkazy. Reaguje jak na vědomí, tak podvědomí. Ale vždy dle předpokladu.

Frontinus

Přesně jak píše kolega Edison. A je to vidět, když se na to člověk dívá bez předsudků. Na jedné akci jsem to předváděl jako hezký vtip – a zatímco rodiče/doprovod vesměs žasli, špunti do nějakých 11–12 let velmi spolehlivě poznali, že kyvadlo se hýbe žádoucím směrem, protože tak malinko hýbu rukou.