Gedecantel

Pokud mám vložit peníze někomu přímo na účet musím tu udělat v jeho bance nebo stačí v mé bance?

Nejlepší odpověď
kropitko

V bance, kde je zmíněný účet,,,
Doplňuji:
p.Hlada, nikdo tady nikoho nemate, pán chce vložit peníze přímo někomu na účet, tak musí jít do banky, kde má dotyčný účet a tam přinést hotovost a vložit jí na zmíněný účet,,,pokud by to nebylo přímo na účet, tak je to pak převodem, to by samozřejmě mohl poslat přes svůj účet, ať už pomocí bankomatu, internetu, telefonu, nebo přímo na pobočce svého bankovního ústavu,,,ale dotaz zněl,,jak vložit peníze někomu PŘÍMO na účet a ne nepřímo,,,,

Další odpovědi
ReHu

Peníze lze vložit na účet v jakékoli pobočce té banky, kde je účet veden.
Poplatky jsou ale celkem vysoké.
Peníze jsou na účtu hned.

Nebo můžete peníze poslat převodním příkazem z vašeho účtu. Kč by měly být na druhém účtu do 24 hodin.

tom004

Jde to i v jiné,ale platíte pěkně mastný poplatek. Když je složíte ve Vaší,tak to bývá buď bez poplatku,nebo je menší.

robosobo

Jestli máš Internetové Bankovnictví tak stačí v pohodě doma,jestli ne tak v jákekoliv bance(nejlépe v té kde je ten zmíněný účet).

Hlada

Co je to za formulaci vložit přímo na účet? To jako že je nemáte nechat v bance pod rohožkou? Nenechte se zmást. Můžete to udělat obyčejným převodem odkudkoli.

kropitko: Otázce rozumím tak, že dostal pokyn, že má vložit peníze někomu přímo na účet a tato informace ho zmátla a není si jistý, jestli to stačí v jeho bance.

led

Z ktorejkoľvek vašej banky môžte dať prevodný príkaz na príjemcov účet priamo. Pokiaľ príkaz dáte do 11.hodiny dopoludnia, príjemca má peniaze v ten istý deň. Neskôr až na nasledujúci deň. Zákonne je to najneskôr do 3 dní z banky do banky.
PS
V prípade pošty môžte to urobiť pomocou poštovej poukážky.