zjentek

Pokud každá otázka či odpověď zde má hodnotu cirka tří korun, tak už jsem zde daroval bezmála 39.000 korun, je to tak?

Sic nechápu, proč hodnota otázky či odpovědi je právě taková.

Chybí kategorie „dárcovství“.

A ještě podotázka:

Neměla by zde vždy na Vánoce vzniknout kategorie „Vánoce“?

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě to tak neni. Netuším, jak jsi dospěl k hodnotě 3 kč

Další odpovědi
elkon

Je to blbost.

Kelt

A uvažoval jsi i tak, že kdybys místo psaní svých otázek, jsi mohl vytvářet hodnoty a získal daleko více peněz a být spokojenější? A pár uživatelů by použili méně hrubých výrazů?

nyjono

Nechápu, proč by měla otázka či odpověď mít hodnotu 3 Kč.
A taky si myslím, že u některých otázek nebo odpovědí by naopak tazatel nebo odpovídající měl za ty bohapusté bláboly platit.
A ano, Vávoční kategorie by přišla vhod 😁

zjentek

Kelte, tak takto jsem nikdy nepřemýšlel. A ty?

Anebo ještě jinak- kolik máš za otázku a jak jsi spokojen s vlastní hodnotou?
(Dávej bacha s odpovědí, bo jak ti „to uteče“, může lehce dojít na použití hrubých výrazů, jenže v závěru pak v porovnání se mnou budeš v životě o něco méně spokojenější.) (;(;(;

zjentek

Drape, tvrdil to tuším barbakan!