zjentek

Pokud k pití (voda se šťávou/sirupem) budu používat čistý, laciný GFS, kterému ovocnému sirupu bude chuť nejvíce rovna?

Na žízeň budu používat rovnou čistý a laciný GFS, který je hlavní sladící složkou beztak všech ovocných a bylinných, předražených sirupů. Smyslem je výrazně ušetřit.

Odpovědi
cochee

Rozpusť si ve vodě normální cukr. Cítíš nějakou ovocnou příchuť? Ne – tak proč bys ji měl cítit u GFS? Mimochodem, pokud nemáš zdroj GFS ve formě někoho známého, kdo ti to nosí zadarmo, pak LOL tomu výraznému ušetření – kilo GFS stojí přes stovku. Běžný řepný cukr kolem čtvrt sta.
A to úplně opomíjím problematiku žízeň ✕ nápoje s obsahem cukrů; tys ještě ve svém věku nezjistil, že když piješ slazené, máš čím dál tím větší žízeň?

elkon

GFS=globální předpovědní systém.

zjentek

Elkon a co takhle snažit se chápat kontext, to je nad tvé síly?
GFS = glukózo/fruktó­zový sirup