Zlatý

Pokud jste se někdy stěhovali, kolik vás to stálo?

Nejlevnější je zřejmě najmout si pár známých chlapů s autem a vozíkem, ale na kolik to vyjde, pokud si najali stěhováky?
Zařízení bytu 1+1, na vzdálenost 2 km. Stačí mi i jiný rozsah a vzdálenosti.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Pokud nepomohou známí, není stěhování levné. Profíci mají hodinovou sazbu +- na jednoho pracovníka 400 až 650,- Kč/hod + auto + sazba/km. Většinou účtují min. 4 hodiny, a je nutné počítat s variantou, že za každé patro připočtou 200,- Kč....

Další odpovědi:

Zlatý

Už je to dávno, ale v podstatě to nestálo nic. Pár kamarádů jeden s Avií a náklady byla jen nějaká svačina. Dvakrát jsme se otočili a nějaké zbytky jsem si odvážel sám.

Bronzový

V Praze uvedené po Praze od 3 tisíc náklaďák 2 maníci a šofér

Bronzový

Jo 2x.Jednou z PV do JH-využil jsem služební cesty kdy jsem se skříňovou P-V3S a s mechaniky jel převzít do OPL 2xP-V3S valník -ti pak měli u mnne +-při návratu z vycházky jsem nad nimi přimhouřil oko a kolega? S tím jsme vypili pár žejdlíků.Podruhé pak jen ze 7p do 5p. a úplně zadarmo-mně pomohl kolega co šel do mého menšího bytu a opětovně zase já jemu -prostě jsme si prohodili byty.S rodiči jako dítě (cca8 let a pak kolem 14) do sousední a pak ještě do další vesnice kde mám žije dodnes.Zadarmo to tenkrát asi nebylo,ale traktor s "babosedem měl otec za "hubičku"

Diskuze k otázce

Pokročilý

EKSOT123

Zrovna taky něco takovýho řeším- v Rakousku. Kvůli úrazu to balím. Ale doufám,že mě pomůže firma zaměstnavatele, jde jen o odvoz do sběrného dvora.

Bronzový

orestez

Stěhovací firma je levnější než si pořídit dvoje vertikální žaluzie.

Zlatý

Kepler

johana: jediná užitečná odpověď! No nazdar hodiny! Podle všeho mě to vyjde u mně ve VM asi tak na polovic, a to se mi ještě zdálo o čertoch...

Zlatý

johana 56

Za polovic bych to taky ustála, proti VM jsme malá dědina. Uvedla jsem zlatý střed, berou i víc. Navíc má jeden smůlu, když se stěhuje do pátého patra a je zákaz použití výtahu. Pár skvělých přátel je lepší než výhra v loterii....

Zlatý

Kepler

Já jenom, jestli mně náhodou neberou na hůl. Snad se to vejde do 4 litrů, nábytku není moc a časově tak 2 - 3 hodiny. Jen tak pro zajímavost nabídka zdejší firmy:

Stěhovací vozidlo - 550kč/hod x 21%DPH
Stěhovací pracovník
- 280kč/hod x 21%DPH
Na stěhování bude potřeba 3 stěhovací pracovníky včetně řidiče.
No a je tam záruka, pojištění atd. Při posledním stěhování mi najatí sousedi rozbili skoro všechny skleněné výplně nábytku, takže za sklenáře jsem zaplatil víc, než za sousedy...

Zlatý

Kepler

Kryšpín: to jako 3000,- jen za náklaďák a maníci účtovaní navíc?

Zlatý

Kepler

Drap: ptal jsem se na stěhováky.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý Drap 918
Stříbrný cukrar 811
Zlatý mosoj 752
Zlatý Kepler 524
Zlatý gecco 478
Bronzový kapitán 374
Stříbrný honza19hk 288
Zlatý led 279
Zlatý Lamalam 278
Zlatý Hlada 266

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.