zjentek

Pokud jsem nechal v lednici dva roky červený burčák a nakonec jsem tak získal nevídané víno, co bych s tím měl udělat?

Měl bych například přesný postup opakovat a výsledek nechat patentovat a prodat? Vzniklé růžové víno je nevídané kvality, řekl bych.

Odpovědi
Kelt

Není důležité, co si myslíš. Když ti to ohodnotí ten, co ochutnává vína, pak teprve tě budu brát vážně.

zjentek

@kelt, no tak takový určitě bude vědět lépe, jak chutná dobré víno.