Marty Koller

Co byli zač Somálci, proti kterým bojovali vojáci ve filmu „Černý jestřáb sestřelen“? Byli to teroristé?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Film popisuje operaci, kterou Američané zapojili do snahy OSN stabilizovat situaci v rámci tehdy probíhající občanské války:

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Operace_Got­hic_Serpent

Další odpovědi
autacek

Byli to dozajista nepřátelé amerického lidu, to stačí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Marty Koller

Autacek, bojovali i za tebe protože ty Afričani byli muslimové!

Marty Koller

Autacek, bojova

Emefej

autacek > američtí vojáci tam nebojovali za americký lid, ale za OSN (tzn. i za tebe).

autacek

@emfej Za mě že bojovali Američani v Africe? Sis asi trochu spletl kontinent, ne?

Ametyst

V Africe neexistují lidi, co mají rádi Američany.

Pepa25

Zase logicky nesmyslný výrok, který váš názor zobecňuje na všechny lidi …