zjentek

Pokud člověk trpí nechutí k vínu, či mu červené i bílé nedělá dobře, jde o společenský handicap/faux pas?

Odpovědi
Kepler

O handicap nejde, někomu se po bílém vínu překyseluje žaludek, takže ho s díky odmítají.

dubraro

Nemyslím si to. Je řada lidí, kterým některé potraviny nebo nápoje nedělají dobře, takže je odmítají a na jejich společenském postavení se nic nemění.