chachar1922

Pokud byste jeli s vojákem ve vlaku nebo byste potkali vojáka na ulici, jak ho budete v dnešní době vnímat?

Myslím neozbrojeného vojáka jen v uniformě, co se třeba vrací domů.
Působilo by to na vás kladně, anebo by to ve vás vyvolávalo rozpaky?

Díky za názory 😉

Nejlepší odpověď
Kepler

Proč rozpaky? V mírové době jsou to občané jako každý jiný. To mám spíše smíšené pocity vůči jiným uniformám, nemusím jmenovat.

Další odpovědi
Drap

Vnímal bych ho jako vojáka.
Otázka je zmatená, pokud potkám ozbrojeného vojáka, tak je zařazen do nějaké strážní služby, třeba s policií. Ve vlaku snad jen jako eskortu, a ta už dnes vlakem nejezdí. Ozbrojeného vojáka nemůžeš potkat, pokud neni ve službě. A je celkem logické, že zbraně k armádě patří.