Rokio

Pokud byste byli na pirátské lodi v době novověku, kterou byste tam chtěli mít funkci?

Já bych bral asi roli prvního důstojníka, protože kapitán má moc zodpovědnosti.

Odpovědi
Cvrčák

Šéfa a celou bárku bych propustil. Piráti v minulosti i dnes představují riziko pro svobodu.

agentpv

Nástěnkář

JežíšKristus

Asi řidič. Líbí se mi jak vždy rychle najedou k nějaké lodi, a naskákají na ní. Obdobně fungují íránské revoluční gardy.

Kelt

Možnost likvidovat každého, kdo řekne, že je pirát, nebo je obdivuje.