Avatar uživatele
zjentek

Pokud by vám někdo nabídl práci profesionálního pokladače otázek na webu, jakou přezdívku byste zvolili?

Jednoduše jde o pomoc při správném výběru nicku. Ještě bych zde v podotázce otázku rád rozepsal, jenže je tak jasná, že to bohudík nejde.

Tedy, prosím o návrhy pro internetovou přezdívku, vhodnou pro dotyčného zaměstnance ve virtuálním prostoru.

Později ještě doplním tuto otázku o svůj vlastní návrh jména a zároveň pak poprosím o posouzení vhodnosti mezi mým a ostatními návrhy, které se zde vyskytnou k dispozici. ;)

...............

Tedy jak jsem slíbil, zde je předpokládaný koncept mého jména: mým snem při této potenciální práci je vystupovat jako „Tazisvět“.

Oceanil bych názory jak na můj alternativní nick, tak na celou věc okolo role profiodpovídače, v tomto případě mě. Bude přezdívka trefná? Mohu si ji dovolit? Zvláště pak ocením názory místních celebrit, jako jsou kupř. Found, Aliendron či Orestez! U takových je vždy jistota hluboké myšlenky, která nevyšumí jen tak do prázdna, ale zcela jistě se někde cestou zachytí… děkuji.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Rokio před 2055 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
wiseman

questioner
fear neònach
wènhào

Angličtina je jasná, ale rozluští někdo význam a jazyk druhých dvou slov?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Rokio

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Odpovědný vedoucí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Pokud bych se do něčeho takového nechal uvrtat, přichází v úvahu pouze JEDINÝ nick: „Smilování, zabijte mne PROSÍÍÍM!!!“ ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Co třeba: „Ptáč“? 🙂

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
orestez

captwrld. Od capture the word

před 2054 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

marci1: … špatně !!! … ten už tu je: https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/49143

před 2054 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Klumprt bingo! A teď prosím návrh bez přídavku žárlivosti ;)

před 2055 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek