Lgee

Pokud byste našli Aladinovu lampu a mohli mít jen jedno přání, které by to bylo?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jiné.

Abych našel ještě 10 takových lamp.

Další odpovědi
ahold

Jiné.

Přála bych si, aby se mi splnilo každé přání, které 3× zopakuji. To proto, abych se náhodně neukecla např: Jdi do ......., čert tě vem atd. 😁

zjentek

Nekonečno peněz

Když zabilancuju, tak světový mír už máme (kydám ve zprávách se nedá věřit), tý nejvyšší hodnosti jsem již dosáhl, takže…

Smlouvyzdarm

Jiné.

Prostě abychom byli s rodinou šťastní. Bohatství by nebylo špatné. Zdraví je také důležité, ale vezmu-li to úvahy kolik je nešťastných zdravých boháčů …

lukas1912

Nekonečno peněz

anonym

Jiné.

Přál bych si lepší lampu, která mi splní neomezené množství přání.