Davidekk98

Pokud by člověk, který je odmalička slepý, např. v 60 začal vidět, jak by to psychicky vzal?

Napište váš názor:) DÍKY

Odpovědi
Brblal

Já myslím, že by to asi nešlo, když nemá žádnou zkušenost se zrakem, bylo by to složité.
Ale pokud má někdo např. šedý zákal a několik let téměř nevidí, a oni mu pak odstraní tu zkalenou oční čočku, dostane silnější brýle a vidí normálně, rychle si na to zvykne, máme v rodině člověka, který na takové operaci byl a pak viděl normálně…