zjentek

Pokud by byl v boji zabit V. Zelenskyj, skončila by celá ta nesmyslná vojenská operace na Ukrajině?

Pokud by ho nahradil člověk, který by se na této půdě začal chovat jako někdo, jak se na Ukrajince sluší a patří.

Nejlepší odpověď
aevul

Neskončila

Putin nechce zabít Zelenského, chce zabít všechny Ukrajince.

Další odpovědi
Dvorní šašek

Neskončila

Putinovi o Zelenského nejde, je mu ukradený, spíše je překvapený, na jak velký odpor narazil. Putin chce obnovit SSSR, je namlsaný mocí. Doufám, že ho čeká stejný osud jako jeho předchůdce, kteří si mysleli, že celý svět jim padne u nohou – Napoleon, Hitler, Stalin. Peklo už na Putina čeká, ať je souzen. Jinak nejsem fanoušek Ukrajiny, či Zelenského, jen mi nějak vadí politici, autoritáři, kteří hledají ve svém agresivním jednání alibi, prostě standardní jednání autoritářů. Dnes již vidíme, že Rusko je fašistický stát, minimálně veden fašisty. Zde platí dobré přísloví – zastavme fašisty nejvíce křičí ti, kteří fašisty sami jsou.

Ametyst

Ještě jinak (jak)

Co my víme, když se na kroky Kremlu ptají v mediich Zelenského? Ten asi vidí Putinovi do hlavy. Pokud byla dlouhodobě maďarská vláda naštvaná na tu ukrajinskou kvůli zákonům, které potlačují práva menšin, a je naštvaná doteď, jedna se cca o 230 tisíc Maďarů. Ovšem v případě ruské menšiny se jedná o miliony Rusů. Takže jen opakuji- co my víme?

Emefej

Neskončila

Ne, Zelenskyj tuto, jak velmi správně píšeš, nesmyslnou vojenskou operaci nezačal.

da ny

Ještě jinak (jak)

Těžko říci, zda má Ukrajina v záloze jiného „schopného“ herce/politika, schopného tak plamenných projevů/požadavků.
Ono záleží kdo a z jakého úhlu na „věc“ hledí.
Jeden by mohl vypadat takto: V. Zelenskyj nesmyslnou vojenskou operaci nezačal, ale spustil. Nahrál Putinovi na smeč svými zákony v neprospěch milionů ruské menšiny. Vše s vědomím mnohaleté nespokojenosti i útlaku v inkriminovaných oblastech. On řešil nalitím oleje (benzinu) do ohně.

zjentek

Dvorní šašku Putin nepodléhá kapitalismu a s ním spojenému konzumu, nedovolí aby se dále šířili napříč světem a dělá dobře, svět má totiž hranice.

zjentek

…Peklo nastane, až celý svět padne u nohou konzumu, ale to bohužel nemůžeš vidět, pakliže konzumuješ 🤷‍♂️. Můžu jen zopakovat svou mantru, že nápravu všichni najdete v odříkání. Staniž se.

zjentek

Emefej tak jistě že ji začali ti již s ním manipulují jako s maňáskem na nitkach ovšem zajímá mě jestli po jeho smrti by byl dosazen podobný komediantský a ke všemu arogantní blb, opět statným a mocným západem samo sebou.

zjentek

…Anebo jestli se na Ulrajině může současně „uchytit“ naopak i férový prezident myslící na zájmy svého národa, nikoli na zájmy cizí (pokud tedy Ukrajinci nějaký zájem mají a jaký).
Chápu, že se dnes nosí, moc nemyslet na vlastní národ (vždyť i Fiala okatě hájí cizí zájmy před zájmy našince/vlastence a dokonce i „přetvařovač“ Zeman zcela ztichl čímž prakticky tyto konkrétní osoby národu odpírají jeho důstojnost a suverenitu), ale i tak…🤷‍♂️