Kazatel

Pokud budete tvrdit, že jste letos snížili dluh, přitom celkový dluh naroste. Jste lhář, nebo máte pravdu?

Příklad, loni jste si půjčili 30 miliard, letos 25 miliard, celkem dlužíte 55 miliard, tak kde je vlastně schované to snížení, když se dluží víc a víc a z předchozího dluhu jste nesplatili ani korunu?

Odpovědi
anonym

není to snížení celkového zadlužení ale jenom snížení rychlosti zadlužování … to jedno jinak je tam bohužel podstatné.

anonym

není to snížení celkového zadlužení ale jenom snížení rychlosti zadlužování … to jedno slůvko jinak je tam bohužel podstatné.