zjentek

Pohrdá Fiala rodnou zemí?

Konstruktivní základ této otázce položily rádoby výchovně/vzdělávací bláboly zdejšího patrioticky založeného uživatele, pravděpodobně akademika.

Nejlepší odpověď
Drap

U pana premiéra musíš být obezřetný a raději mu nevěřit ani pozdravení. Jaké jsou jeho myšlenkové pochody je nevyzpytatelné. Někdy nabývám dojmu, ře pravdu řekne pouze když se splete.

Další odpovědi
Ametyst

Na první pohled a poslech ano, a na druhý taky.

aliendrone

Těžko již chápat myšlení individuí, jak jsou pedofilové, nekrofilové apod., ovšem v případě Fialy jde o MNOHEM VYŠŠÍ levle obtížnosti. Tož sry bejku, jsem limitován nejkrásnější genialitou, nejskvělejším a nejúžasnějším chápáním, Bůh ovšem nejsem. 😉 😁 😁

Tonda Káňa

Jakej Fiala? Ten vlastizrádce z ODS, nebo ten opravdový vlastenec z SPD?

zjentek

Alien + Káňe 🤣🤣🤣

🙏 bože bože 😅

zjentek

Tedy DOUFÁM že se ten pán narodil v Československu ovšem jistota tu není. Děkuju.