Avatar uživatele
fira

Pohotovostní doba.

Už se určitě každý setkal s tím že u MT je udávána pohotovostní doba.Tak bych rád věděl jestli vám MT tu udávanou dobu vydržel a nebo jste ho museli nabít.U mého MT výrobce udává 380 hod a vydrží max 72.Potom ho musím opět nabít.Myslíte si že to je důvod k reklamaci?
Doplňuji:
Souhlasil bych s tebou pokud by MT byl koupený třeba před 3 měsíci ale já ho koupil jako funglofku před 14 dny.Neřeknu pokud by to byl šunt za 3 litry ale tohle stálo 8 a půl a výsledek je stejný.Plyne z toho pro mě poučení že co je drahý taky může stát za h...o.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: fira

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? panenka před 4054 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Telefon v pohotovostnej polohe si v pravidelných intervaloch kontroluje spojenie s najbližšou BTS stanicou (Veľkým Bratom). Čím je spojenie nedostupnejšie, tým sa interval spojení skracuje. Teda častejšie pracuje.
Vo vašom prípade to znamená, že sa asi pohybujete v priestoroch so zhoršeným signálom.
Čo sa týka batérie. Novú batériu treba pred riadnym používaním "naformátovať".Doporučuje sa nabiť naplno, vybiť a toto opakovať 3x.Až potom je batéria schopná plnej záťaže. viď manuál...

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Reklamovat můžeš, ale výsleek bude nejspíš špatný. Myslím, že ti zamítnou reklamaci s odůvodněním, že jsi špatně pečoval o akumulátor.
A jen pro zajímavost zatím co telefon má záruku 24 měsíců, akumulátor jen šest.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sobol

Hodně záleží jak tel. používáš, jestli jako navigaci, přehrávač atd. tohle může zkrátit pohotovostní dobu klidně na pár hodin. Až 380h znamená když telefon leží na místě, nemusí se přihlašovat k různým BTS-kám a téměř se s ním nevolá.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika