nelka1995

Android-pohotovostní režim

Dobrý den, mám mobilní telefón s androidem, docela rychle se mi vybíjí baterka, zarazilo mě, že při pohotovostním režimu je největší žrout baterie necelých 80%, nevíte někdo jak snížit % u pohotovostního režimu ? děkuji (nastavení pohotovostního režimu v menu není)

Odpovědi
NotFound

„docela rychle“ je značně relativní pojem, chytré telefony mají vysokou spotřebu – běžná výdrž se pohybuje kolem jednoho až dvou dnů. K prodloužení výdrže pomáhá vypnutí WiFi a Bluetooth, případně i gps.