Avatar uživatele
anonym

pohoršování?

včera jsem se bavila s mým malým synem a snažila se mu vysvětlit at si raději sedne a nestojí když čůrá,nechce se mi hlídat když jde na malou a pokaždé čistit vc,no byla to sním debata je přesvědčený že kluci nesedí,já se mu to snažila vyvrátit,proto jsem dala svůj dotaz který některé tak pohoršil,sice nechápu proč,ale budiž,tak pro ty co se nad tím tak pohoršovali,měla mi ta otázka pomoct při vysvětlování,a přesvědčování že i kluci sedí.
Doplňuji:
mamčy co mají kluky do určitého věku,určitě vědí o čem mluvím

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? led, panenka, Miroslavst, anonym, aramah, BIGFOOT, Gollumek.88 před 4985 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Domnívám se, že není naprosto nutné cokoli a komukoli vysvětlovat proč a z jakého důvodu pokládám otázku.
Pokud se někomu otázka zdá nepřiměřená, tak ať ji ignoruje.
Je zajímavé, že někdo rád na dejme tomu pohoršující otázku odpoví a následně pokud se strhne nějaká debata o užitečnosti si vylívá zlost.
Tento server slouží k tomu, aby se kdokoli na cokoli zeptal ať již má důvody jakékoli. A nikdo není oprávněn soudit. Prostě odpovím nebo ne a tečka.
Já bych se nad negativní reakcí vůbec nepozastavoval a „jel“ bych dál.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

chlapec má strach, že keby si sadol, stratí zo svojho „chlapectví“ sa stane sa dievčaťom. Stretla som sa s týmto názorom u malých chlapcov. Ale súhlasím s vami, ak si nevie dvihnúť dosku a dodržať hygienu, nech si sadne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Moje dcera koupila takvý podstoják, malej, jsou mu dva roky a dosáhne,je to protiskluzový.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Kluci stojí.Časem pochopí,že jsou nemocní,staří a líní po flámu.Mimochodem ,je to i hygieničtější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ti co ti odepsaly na tvou otázku asi nevěděli proč se ptáš proto ti asi tak odpověděly.Já jsem osobně na tvé otázce nic špatného nevyděla ted když jsi to vysvětlila si myslím, že pokud si to ti uživatelé co ti odpověděly přečtou tak se z tvé otázky dozví proč jsi se na to ptala.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
panenka

To máte pravdu pokud vám někdo něco špatného odepsal na vaši otázku tak si toho nevšímejte.

před 4985 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Panenko,přece nemusím pokaždé uvádět důvod své otázky,protože kdybych ten důvod neměla tak se snad ani neptám,já vím že vy a i někteří uživatelé pochopili proč se ptam,

před 4985 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek