Avatar uživatele
Totti110

Podvrtnutý kotník – Fotbal

Ahoj všem, Před půl rokem (červen) jsem špatně došlápnul (při doskoku) a diagnoza jasná: podvrtnutý kotník, měl sem to prý na obou stranách nějak poškozené, ti nervy. Normálně chodit šlo až teprve asi před 14 dny, bez kulhání, zkoušel sem i běhat, a jakštakš to už jde, jistě na sprinty to ještě není :D ) A tak se ptám, lze provozovat (chtěl bych od srpna 2012) fotbal? Aniž bych se obával dlouhodobých nepříjemnosti? hraju OP, a ty zákroky tam občas opravdu bolí… Může mi někdo kdo to například měl, a potom hrál, popsat jaké to bylo? A jaké opatření proti navrácení zranění jste činily 🙂
Doplňuji:
RE: Nebolí to :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4508 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
štamgast

Fotbal nehraju, ale já si myslím, že v srpnu to bude víc jak rok, takže můžeš, akorát nechoď na hlavičky kvůli výskokům. Jo a opatření-můžeš použít to, co používají i slavní fotbalisté-kotníkovou pásku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hawranek

Musíš se zeptat svého lékaře. On ti doporučí, zda dál můžeš hrát, jak předejít bolesti, popř. jaké následky to pro tebe bude mít, když budeš dál hrát. Bohužel, pokud jsi měl poškozené i nervy a stále tě to pobolívá, tak si už asi moc nezahraješ.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek