Nenaplněný

Podrážka zimní boty a její vlastnosti.

Jak je to s podrážkou u zimní boty. Zdá se mi že se čím déle mám zimní boty, tím více se kloužou. Je možné, že se její vlastnosti mění jako u zimních pneumatik ?
Doplňuji:
Myslím tím vlastnosti gumy, ne mechanické opotřebení.

Nejlepší odpověď
hanulka11

to snad je logický ,se ti ochodí podrážka

Další odpovědi
venkovan

Na mnohých zimních botách je podrážka z plastu a ne z gumy. A ta velmi často kloužou víc než švestkový knedlík do krku.
Takže zimní boty raději ve sportovních , turistických prodejnách, podívat se z čeho jsou vyrobeny a jakou mají podrážky.
kdysi existovaly tzv.„důchodky“. Ty měly jen lehký vroubkovaný vzorek, ale podle pamětníků podrážka byla z měkké gumy a dobře na zmrzlém povrchu držely. zkoušel jsem si je sehnat, ale asi je už nedělají. Byly černé z nějaké látky, za tehdejších pár korun a šmajdal v nich kdejaký důchodce.

XenieRo

Za mě doporučuju tento shop https://www.ve­selatkanicka.cz. Mají tam nabídku fakt moc pěknou. Pro děti tam určitě vybereš. Botky i doplňky.

GabulkaA

Jojo, botky tam mají super i ty doplňky. Na zimu jsem tam hodně nakupovala čepice a rukavice.

SuzanKa

Jojo, už jsem se tam koukala. Jakou značku vybrat? Reima se mi líbí moc. Máte zkušenosti?

XenieRo

Hele, já jsem nakonec koupila na veseletkanicce.cz koupila nakonec boty Superfit a jsem nadšená. Mají goretexovou membránu, takže ideál.

GabulkaA

Výborná značka! A protetika… tu jsem koupila teď na jaro… :)

Pajka.111

Jojo, je to tak… doporučuju. Mají hodně širokou nabídku. Ceny jsou adekvátní, i když teď úplně super, mají slevy :)

SuzanKa

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kde v současné době kupujete dětem botky na zimu? NA netu, to je jasný, ale jaký shop doporučíte.

XenieRo

Jak jsem doporučovala tu veseloutkanicku. Koukala ses na jejich nabídku? Vybrala jsi tam nějaké boty?

Pajka.111

Já jsem dceři koupila letos tyto boty https://www.ve­selatkanicka.cz/bo­ty/reima-detske-zimni-boty-569436-4650-quicker-velikost-28.html?var=54437. Jsou senzační, měkučký, zateplený, nepromokavý. Super.