Avatar uživatele
Nenaplněný

Podrážka zimní boty a její vlastnosti.

Jak je to s podrážkou u zimní boty. Zdá se mi že se čím déle mám zimní boty, tím více se kloužou. Je možné, že se její vlastnosti mění jako u zimních pneumatik ?
Doplňuji:
Myslím tím vlastnosti gumy, ne mechanické opotřebení.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? brokol před 4520 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

to snad je logický ,se ti ochodí podrážka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Na mnohých zimních botách je podrážka z plastu a ne z gumy. A ta velmi často kloužou víc než švestkový knedlík do krku.
Takže zimní boty raději ve sportovních , turistických prodejnách, podívat se z čeho jsou vyrobeny a jakou mají podrážky.
kdysi existovaly tzv.„důchodky“. Ty měly jen lehký vroubkovaný vzorek, ale podle pamětníků podrážka byla z měkké gumy a dobře na zmrzlém povrchu držely. zkoušel jsem si je sehnat, ale asi je už nedělají. Byly černé z nějaké látky, za tehdejších pár korun a šmajdal v nich kdejaký důchodce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
XenieRo

Za mě doporučuju tento shop https://www.ve­selatkanicka.cz. Mají tam nabídku fakt moc pěknou. Pro děti tam určitě vybereš. Botky i doplňky.

před 1243 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Jojo, botky tam mají super i ty doplňky. Na zimu jsem tam hodně nakupovala čepice a rukavice.

před 1092 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Jojo, už jsem se tam koukala. Jakou značku vybrat? Reima se mi líbí moc. Máte zkušenosti?

před 1179 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Hele, já jsem nakonec koupila na veseletkanicce.cz koupila nakonec boty Superfit a jsem nadšená. Mají goretexovou membránu, takže ideál.

před 1153 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Výborná značka! A protetika… tu jsem koupila teď na jaro… :)

před 1123 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Jojo, je to tak… doporučuju. Mají hodně širokou nabídku. Ceny jsou adekvátní, i když teď úplně super, mají slevy :)

před 1181 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kde v současné době kupujete dětem botky na zimu? NA netu, to je jasný, ale jaký shop doporučíte.

před 1243 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Jak jsem doporučovala tu veseloutkanicku. Koukala ses na jejich nabídku? Vybrala jsi tam nějaké boty?

před 1222 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Já jsem dceři koupila letos tyto boty https://www.ve­selatkanicka.cz/bo­ty/reima-detske-zimni-boty-569436-4650-quicker-velikost-28.html?var=54437. Jsou senzační, měkučký, zateplený, nepromokavý. Super.

před 1227 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek