jakho

podpora veřejnosti

Trošku delší ale nevadí. Pořád chci zakládat svoje blogy ale nikdy mi to nevydrží. Lidé radili abych psal svoje moudra a tak. Tohle mě ale nebaví. Nedávno mě napadlo, že založím stránku s elektronickými knihami na stáhnutí zdarma. Lidem se to líbilo ale já nedbal na autorská práva a od tohoto jsem odstoupil. Včera jsem vymyslel, že moje stránky se budou zaměřovat na recenze a kritiky knih, které jsem přečetl. Já se ptám, má toto reálnou šanci uspět u Vás ?

Nejlepší odpověď
anonym

Proč ne, ale nečtu recenze a kritiku, protože to jsou subjektivní názory. Radši si knihu rychle prolítnu, přečtu namátkou 1–2 strany a pak se rozhodnu o koupi, zda ano či ne.

Další odpovědi
ponovotny

nepíšeš proč to všechno chceš dělat. Kdybych si chtěl vybírat knihy podle recenze asi bych také potřeboval vědět proč právě z tvé recenze. Když by ti nějak hodně záleželo na recenzích knih a máš pocit, že k tomu máš co říct tak spíš zkus oslovit nějakého knihkupce