Vercule

Podle čeho vybíráte granule pro psy?

Odpovědi
Drap

Podle toho jak které vyhovují psovy a také podle složení. Můj pes by neměl dostávat karoten, tak vylučuji granule s karotenem a u každého psa zkouším, které granule mu chutnají. Některý pes může mít i po kvalitních , drahých granulí průjem, nebo zácpu, tak testuji i to, zda mu vyhovují.

elkon

Podle toho, které jsou pro danou rasu určené.

cochee

Podle nejnižší ceny. Náš pes je stejně nechce žrát, takže jsou doma jen jako železná zásoba, pakliže by došlo jiné krmení. (Ne, nechce žrát ani ty drahé granule, vyzkoušeno.)

Zdroj:

Darcy

u nás dlouhodobě fiči Ontario a Brit, vybíral si je on sám.
Jenom že teď musíme hodně radikálně snížit obsah bílkovin, a jemu už granule stejne moc nechutnají (má problém se zubami a při 17letech mu to už nikdo čistiť nechce =uspat ho…).
Takže mně čeká hledání alternativního krmení v následujícim týdnu taky.

KaraskovaAl

Tyto granule neznám. Co je to za výrobce? A jaké mají složení?

JarkaHor

U nás teď momentálně zkoušíme tady ty lisované https://www.kra­lovstvikrmiv.cz/p/li­sovane-hypoalergenni-granule-slovakia-farma-farmarsky-dvor-26-14-1-kg