Elk

Jaké byste dali jméno černému labradorovi?

Doplňuji:
Zatím ještě nemáme, ale snad zítra, tak se tady dohadujeme na jméně. Jasně že je doma bez Žanetky smutno, tak proto.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Black

Další odpovědi
Berušinka

Sorbon se mi líbí – hlavně je praktické – máma měla Situ, stačilo jen „ssssss“ a Sita věděla, že má bud přijít nebo zanechat nějaké lumpárny =)

arygnoc

čerlab (ČERný LABrador), nebo čelabr, člab, čerla (když to je fenka).

anebo z angličtiny (black labrador):
blab, blabr, blala, blacla, blaclab.

líbí se mi čerla.

romy

Budy, Black, neco take

anonym

Nero,Sorbon viz dále v odkazu.

Elku,ten Sorbon by se mi líbil. Nebylo to jméno psa v seriálu Angelika?
Doplňuji:
A co takhle Karl von Bahnhof? 🙂

Zdroj: http://www.jmena-psu.cz/

Syd

Čert 😁

LeeLee

Damon, Buddy, Sam, Shadow, Eben, Gilan, Halt

barnajka

Já mám doma Anguse – chvilku mi teda trvalo, než jsem na to jméno přišla, ale byla to trefa do černýho: ani po letech se mi „neomrzelo“ a k tomu mýmu lumpovi se hodí úplně dokonale :) Uvažovala jsem tehdy ještě o Hakimovi nebo Falcovi, ale nějak to nebylo ono, Angus šel k pejskovi líp

PS: Znamená to, Elku, že máte štěňátko? Jééé, tak to moc gratuluju – a přeju, ať vám přinese spoustu spoustu radosti a aspoň trošku pomůže „zapomenout“ na Žanetku!
Doplňuji:
Tak držím palce, ať to zítra klapne a pejska si domů opravdu přinesete!
To s tou Žanetkou jsem řekla blbě, i když jsem použila uvozovky. Zapomenout se samozřejmě nikdy nedá – snad jen zaplnit to prázdný místo v srdci a zaměstnat mysl, aby neměla tolik času vzpomínat. Štěňátko vám do domu přinese nový život – uvidíte, že dny budou zase veselý! :)

A co se toho jména týče – neřešte to. Až si pejska přivedete domů, to pravý jméno vás najednou napadne samo. Já všem svým křečkům a morčatům taky vždycky vybírala jména měsíc dopředu – a až jsem je pak držela v ruce a zkoušela na ně novým jménem volat, zjistila jsem, že to k jejich „osobnosti“ nepasuje. Musela jsem je chvilku pozorovat, „napojit se“ na ně..a najednou jsem to správný jméno věděla :)

anonym

Kunta-Kinte,ne teď vážně,mně by se líbil,Baster,Bas­tien,nebo Fido.

salsa verde

Merlin, Safro

anonym

Elk , nebo Els . 🙂 -iv-

kamila44444

Podlew toho jestli je to pes nebo fenka..
PES:
Black(blek)
Buddy(bady)
Denny(deny)
Jack(džek)
FENKA:
Jully(džuly)
Sára
Anne(ený)
Jessina(džesina)