Avatar uživatele
Bronzový

podle čeho soudíte, že je otázka zajímavá?

1) Když vidíte otázku, která není úplne dobře položena, ale reáguje na ní 10+ lidí. Podle mě je to zajímavá otázka, když na ní reáguje tolik lidí. (pokud není úplně hloupá)

2) vidíte otázku, která je odborněji položená, ale reáguje na ní pouze jeden nebo dva lidé a přesto má víc bodů, k zajímavosti.
Doplňuji:
když už odpovídám na otázku, tak mě teoreticky zaujmula natolik, že je pro mě zajímavá a chci tam přidat svůj názor ne?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele

Nejlepší hodnocení mívají zpravidla otázky s malým přínosem pro zdejší komunitu. Jsou to většinou otázky z kategorie "aktuality, zábava", kde se může s prominutím "vykecat" kdekdo, tedy i ti, co u odborných otázek neodpovídají.
Skutečně zajímavé jsou ty otázky, které něčím obohatí nejen tazatele, ale i ty, kteří odpovídají nebo jenom otázku ohodnotí.
Pár skutečně dobrých otázek takového typu zde je.
Rozhodně to nejsou dotazy na způsob: jak sbalit kluka (holku), jak je přebrat, bolakovy otázky, které mi kladou pětileté vnučky (ale on umí položit i úplně jiné dotazy), otázky na téma jak co na odpovědích funguje nebo má fungovat (ty mají být směrovány na admina), dotazy zdravotního charakteru, u nichž je jasné, že je třeba lékařské vyšetření, otázky na to jak posílit svalstvo nebo zhubnout, dotazy na to, zda slečna může být v jiném stavu, když si ráčila bez ochrany "vrznout", na zpoždění měsíčků a také otázky, které patří na školní weby, když žactvo je líné zpracovat si samo úkoly. Také jsou to otázky na něž lze velmi snadno najít odpověď na netu.
Výčet to není rozhodně celý. Bohužel takových otázek je tu většina.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Stříbrný

podle mne se otázka, které má více než 10 odpovědí nedá považovat za zajímavou...je to jen známka toho, že je to všeobecná otázka, (nechal mě kluk, co mám dělat?), u které nejsou potřeba žádné znalosti, stačí se jen "vykecat" z názoru...pro mne je zajímavá ta, z jejichž odpovědí se něco opravdu nového přiučím...


Avatar uživatele
Bronzový

Ne pro každého odborně položená otázka může být zajimavá.A naopak pro odborníka některá otázka laika může být nazajimavá až směšná,ale ostatním může pomoci.Zboří se tím svět když někoho ohodnotím.Většina píše,že body nepotřebuje hlavně rádi poradí. Tak proč se pořád někdo naváží do bodování.Mne třeba bod potěší, v tom případě si myslím ,že má odpověď někomu byla užitečná.


Avatar uživatele
Pokročilý

Já označuji otázku jako zajímavou,když mě osobně zaujme a jsem zvědavá na odpovědi rádců.


Avatar uživatele
Pokročilý

Podle jejího smazání - bleskurychlého !

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

bolak

ocko: to je sranda :)

 

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3818
Zlatý Drap 2282
Zlatý led 1647
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý marci1 1275
Zlatý quentos 1183
Zlatý Kepler 869
Zlatý mosoj 846
Zlatý gecco 818
Zlatý vagra 799

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.