Podepsali jste manifestační petici na odstoupení prezidenta?

Já ano,děkuji za příspěvky.
Doplňuji:
Pro Mosoje:
No volba určitě správná nebyla,já ho nevolil a tvá od odpověď si trošku protiřečí.
cituji:mosoj

podepíšu

Nepodepíšu, nevím proč. Pravdomluvných lidí je málo, hodně málo.
Tak kopejte dál kolem sebe. President byl zvolen většinou, což mnoho lidí nemůže unést.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
gecco

nepodepíšu

Nepodepíšu z jednoduchého důvodu – já věděl, kdo to Zeman – a proto jsem jej nevolil.
Nyní je potřeba, aby si to uvědomili i ti, kteří jej volili a příště (doufejme) dali svůj hlas kandidátovi, za něhož se nebudou muset stydět. Včil – dobře jim tak…
😉
Nehledě na to – kdy by ty volby furt dokola platil?

Další odpovědi
annas

podepíšu

Doplňuji:
Ale pochybuji, že dojjde ke změně a že přijde den, kdy nás zmiňovaný politik stejně jako někteří další nenahněvají.

Kelt

Ne

Ne. . Byly důležitější věci, o kterých měl rozhodovat národ, například dělení republiky , ale referendum nebylo. Takže I kdyby těch podpisů bylo 14 milionů, nezmění se nic.
Lidé, používejte rozum a nenechejte se ovládat médii a okolím. To si neumíte vytvořit vlastní názor a chováte se jako stádo?

ahold

nepodepíšu

Doplňuji:

  1. Používám svůj rozum.
  2. Nemám ráda hysterii
  3. Pan prezident Zeman je moje volba a jsem za něj ráda.

Ano

je mi pod osmnáct ale podepsala bych to!!!

talka

Ano

Ano, ale bude to něco platné?

fcoop

Ano

Doplňuji:
Jo,podepsal..­............a­le i kdybych se podepisoval osm hodin denně non-stop…?
Pomůže jedině silný tahač,spolehli­vé,ocelové lano a parta nadšenců.Zaháknout a vyrvat ho ven i s futrama,za které by se jistě držel tak,že by měl bílý klouby.

jirkajirka

nepodepíšu

Doplňuji:
Myslím, že je rozumnější říci pravdu. Kdo z vás někdy neřekl sprosté slovo?? Média zneužívají ti, co Zemana za prezidenta nechtěli. Neni náhodou demokracie? Zvítězil většinou hlasu. Lepší snad byl Klaus? Hezky mluvil, spisovně ale udělil amnestii darebákům s miliardovými podvody, Kdo teda více poškodil národ?

Klára K.

Ano

Kdybych byla zletilá, tak určitě ano, ovšem velmi se mi líbí odpověď , kterou napsal gecco, něco na tom je, ale já nedokážu unést kolektivní vinu (obvzláště, když se příčí s mým názorem) takže…

mosoj

podepíšu

Nepodepíšu, nevím proč. Pravdomluvných lidí je málo, hodně málo.
Tak kopejte dál kolem sebe. President byl zvolen většinou, což mnoho lidí nemůže unést.
Doplňuji:
Zatím se ukazuje, že volba byla správná.

Photoguy

Ano

carpediem

Ne

Je to zbytečné, stejně tam zůstane:-((

setapouch

nepodepíšu

Cesky narod se zase jednou dopustil desiveho omylu, tentokrat nastesti ne tragickeho. Jen at tam zustane do konce, pro mnoho generaci muze slouzit jako odstrasujici pripad, je to vic viditelne, nez rozkradani. Snad alespon nekteri zacnou volit zodpovedneji.

brillant

nepodepíšu

Gamer4

nepodepíšu

ivzez

nepodepíšu

cliwe

Ano

Jarosllav

podepíšu

PetrXY

nepodepíšu

Doplňuji:
Zeman ty vulgární výrazy využil vhodně k tématu. Je zajímavé, že když Mirda Topolánek používal výrazy, které používali fašisti – Es kommt der Tag! atd. tak to nikomu nevadilo.

setapouch

Nejlepší jsou ty jeho výmluvy, jako že ku.dy měl připravené dopředu. Tím mě dostal, takový hlupák se opravdu hned tak nevidí.

Pepa25

Každopádně je to zajímavé: ještě tu nebyla petice, kterou by během pár dnů podepsaly desetitisíce lidí … Ale nepřekvapuje mě, že hodnocení je rozdílé: pro jedny mediální hysterie, pro druhé důkaz, že co je moc, je příliš …

mosoj

Jugar, díky za veliký zájem o moji osobu. Já ho volil a vidíš, volba byla správná.
Zvítězil.

anonym

Mosoji to není žádný zájem o tebe,jen jsi špatně kliknul v ankatě,jsem viděl jak se potácel u krounovačních klenot,to mi stačilo,chová se jako by byl nejchytřejší na světě.

jirkajirka

Jugar jak tak s určitostí můžeš že byl opilý? ,,„Já mohu jen potvrdit to, co jsem řekl již tehdy. Šel jsem s panem prezidentem z Hradu do Svatováclavské kaple celou dobu, povídali jsme si a žádný alkohol jsem z něj necítil. Když jsme pak šli po těch točitých schodech, měl problémy, které přičítám i cukrovce a potížím s nohami. Ale rozhodně z něj nebyl cítit žádný alkohol,“ popřel Štěch"