Avatar uživatele
anonym

Podepsali jste manifestační petici na odstoupení prezidenta?

Já ano,děkuji za příspěvky.
Doplňuji:
Pro Mosoje:
No volba určitě správná nebyla,já ho nevolil a tvá od odpověď si trošku protiřečí.
cituji:mosoj

podepíšu

Nepodepíšu, nevím proč. Pravdomluvných lidí je málo, hodně málo.
Tak kopejte dál kolem sebe. President byl zvolen většinou, což mnoho lidí nemůže unést.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, fcoop, Klára K., gagaga, gecco před 3456 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

nepodepíšu

Nepodepíšu z jednoduchého důvodu – já věděl, kdo to Zeman – a proto jsem jej nevolil.
Nyní je potřeba, aby si to uvědomili i ti, kteří jej volili a příště (doufejme) dali svůj hlas kandidátovi, za něhož se nebudou muset stydět. Včil – dobře jim tak…
😉
Nehledě na to – kdy by ty volby furt dokola platil?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

podepíšu

Doplňuji:
Ale pochybuji, že dojjde ke změně a že přijde den, kdy nás zmiňovaný politik stejně jako někteří další nenahněvají.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Ne

Ne. . Byly důležitější věci, o kterých měl rozhodovat národ, například dělení republiky , ale referendum nebylo. Takže I kdyby těch podpisů bylo 14 milionů, nezmění se nic.
Lidé, používejte rozum a nenechejte se ovládat médii a okolím. To si neumíte vytvořit vlastní názor a chováte se jako stádo?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ahold

nepodepíšu

Doplňuji:

  1. Používám svůj rozum.
  2. Nemám ráda hysterii
  3. Pan prezident Zeman je moje volba a jsem za něj ráda.

Upravil/a: ahold

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
123696321

Ano

je mi pod osmnáct ale podepsala bych to!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
talka

Ano

Ano, ale bude to něco platné?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Ano

Doplňuji:
Jo,podepsal..­............a­le i kdybych se podepisoval osm hodin denně non-stop…?
Pomůže jedině silný tahač,spolehli­vé,ocelové lano a parta nadšenců.Zaháknout a vyrvat ho ven i s futrama,za které by se jistě držel tak,že by měl bílý klouby.

Upravil/a: fcoop

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirkajirka

nepodepíšu

Doplňuji:
Myslím, že je rozumnější říci pravdu. Kdo z vás někdy neřekl sprosté slovo?? Média zneužívají ti, co Zemana za prezidenta nechtěli. Neni náhodou demokracie? Zvítězil většinou hlasu. Lepší snad byl Klaus? Hezky mluvil, spisovně ale udělil amnestii darebákům s miliardovými podvody, Kdo teda více poškodil národ?

Upravil/a: jirkajirka

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj Nahlásit

Avatar uživatele
Klára K.

Ano

Kdybych byla zletilá, tak určitě ano, ovšem velmi se mi líbí odpověď , kterou napsal gecco, něco na tom je, ale já nedokážu unést kolektivní vinu (obvzláště, když se příčí s mým názorem) takže…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

podepíšu

Nepodepíšu, nevím proč. Pravdomluvných lidí je málo, hodně málo.
Tak kopejte dál kolem sebe. President byl zvolen většinou, což mnoho lidí nemůže unést.
Doplňuji:
Zatím se ukazuje, že volba byla správná.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Photoguy

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
carpediem

Ne

Je to zbytečné, stejně tam zůstane:-((

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

nepodepíšu

Cesky narod se zase jednou dopustil desiveho omylu, tentokrat nastesti ne tragickeho. Jen at tam zustane do konce, pro mnoho generaci muze slouzit jako odstrasujici pripad, je to vic viditelne, nez rozkradani. Snad alespon nekteri zacnou volit zodpovedneji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

nepodepíšu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gamer4

nepodepíšu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

nepodepíšu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cliwe

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jarosllav

podepíšu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PetrXY

nepodepíšu

Doplňuji:
Zeman ty vulgární výrazy využil vhodně k tématu. Je zajímavé, že když Mirda Topolánek používal výrazy, které používali fašisti – Es kommt der Tag! atd. tak to nikomu nevadilo.

Upravil/a: PetrXY

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
setapouch

Nejlepší jsou ty jeho výmluvy, jako že ku.dy měl připravené dopředu. Tím mě dostal, takový hlupák se opravdu hned tak nevidí.

před 3455 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Každopádně je to zajímavé: ještě tu nebyla petice, kterou by během pár dnů podepsaly desetitisíce lidí … Ale nepřekvapuje mě, že hodnocení je rozdílé: pro jedny mediální hysterie, pro druhé důkaz, že co je moc, je příliš …

před 3455 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Jugar, díky za veliký zájem o moji osobu. Já ho volil a vidíš, volba byla správná.
Zvítězil.

před 3455 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Mosoji to není žádný zájem o tebe,jen jsi špatně kliknul v ankatě,jsem viděl jak se potácel u krounovačních klenot,to mi stačilo,chová se jako by byl nejchytřejší na světě.

před 3455 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jirkajirka

Jugar jak tak s určitostí můžeš že byl opilý? ,,„Já mohu jen potvrdit to, co jsem řekl již tehdy. Šel jsem s panem prezidentem z Hradu do Svatováclavské kaple celou dobu, povídali jsme si a žádný alkohol jsem z něj necítil. Když jsme pak šli po těch točitých schodech, měl problémy, které přičítám i cukrovce a potížím s nohami. Ale rozhodně z něj nebyl cítit žádný alkohol,“ popřel Štěch"

před 3455 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek