Podepíšete petici za referendum o vystoupení z Evropské unie?

Já tak učinil.
http://www.pe­tice24.com/pe­tice_za_referen­dum_o_vystoupe­ni_z_evropske_u­nie

Nejlepší odpověď
gecco

Ne, v žádném případě…
Jednak si myslím, že je to nesmysl, druhak jde primárně o Okamurovu snahu o zviditelnění.

Další odpovědi
suaeda

Pravděpodobně ne. Ne že by EU nyní byla v pořádku. Má hodně chyb, ale jakmile vystoupíme tak nás opět převezme velký svaz na východě. Samostatný svobodný stát typu Švýcarska nikdy nebudeme. A nadvlády z východu jsem si užil za pár desítek let dost.

ptáč

Jugare, podobné seznamy nemají smysl. Je to jen sběr podpisů, lidí. Vláda si s peticí vytře zadní ústa. EU už skončila. Nedokáže uchránit otevřenou společnost.

Muffz

Ac EU nesnasim a nesouhlasim s temer zadnymi jejimi kroky, tak by vystoupeni z ni znamenalo ztratu dotaci v radech miliard na skolstvi, dopravu, zemedelstvi atd, bez cehoz by se stredni a male firmy neuzivily a zkrachovaly by.
Okamura je chytry clovek, vyuziva naivnich kratkozrakych lidi a slibuje jim nemozne. Vyuziva jejich strachu a bere jej ve svuj prospech. Kdysi uz presne takovy radikalni clovek byl. Byl to genius, nakonec se vsak zblaznil. Zil v nemecku, chtel pro svuj lid to nejlepsi, tak trosku mel rad zbrane a nemel rad zidy. Hadejte, kdo to byl?

Ted si vemte tu analogii, zide vs imigranti vs romove, strach z nich je cim dal vetsi a vetsi, prichazi touha radikalniho reseni, uz prisel nekdo, kdo se neboji verejne vystupovat a bojovat za radikalni reseni. Zatim se Okamurovi vsichni vysmivaji, ale s rostoucim strachem se bude prosazovat vic a vic.

scratcher92

I když to nic nezmění, stejně to podepíši. Nezávislost by Česku slušela.

Drap

Taková petice je k ničemu. Stejně jako nebylo referendum o vstupu, nebude ani referendum k vystoupení.

Mc Merkurion

Tomio Okamura je kapitola sama o sobě,jako poslanec udělal ho a jeho ty jeho řeči patří tak akorát do hospody,proč žádá petici,je přeci zvolenej poslanec aby něco dělal,tak proč to chce po nás? nehledě na to,že na téma migrantů by zrovna on měl držet hu,toť můj názor…
a k otázce,jak již psali jiní,co tím dosáhneme,když vystoupíme?,že je všechny šoupnou k nám…

bolak

Když to podepíšeme každej aspoň 6×, tak už to nebudou moct jen tak smést ze stolu..

lexx

Nikdy Nic Nepodepisovat – stará vojenská (a nejenom) moudrost

marci1

Referendum o vstupu do EU proběhlo : https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Referendum_o_p%C5%9­9istoupen%C3%AD_%C­4%8Cesk%C3%A9_re­publiky_k_Evrop­sk%C3%A9_unii

scratcher92

Pochopitelně. Referendum o vstupu bylo, ale referendum o výstupu nikdy nebude, protože EU ví, že mnoho Čechů má další nadvlády dost. Dle mého mínění je EU jen druhá Varšavská smlouva.

anonym

Ono nemůže být další?
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/381626-referendum-nebo-mimoradne-volby-vyzyva-kvuli-uprchlikum-klaus.html