gnr54

Kdo bude zvolen příštím presidentem v ČR?

Dejte tip.

Nejlepší odpověď
Drap

Může to být kdokoli z občanů republiky, Io ovšem jen teoreticky. Prakticky to bude jeden z těch, kterého vyberou vlivní a bohatí, bez ohledu na to jakým způsobem se bude volit

Další odpovědi
anonym

Pepek Vyskoč

Bičiště

Koho zajímá kdo bude budoucím prezidentem v ČR, ať si nějak promítne film USA „Byl jsem přitom“. Víceméně moje odpověď přitakává odpovědi našeho zlatého Drapa. Film opravdu doporučuji – třeba jen prostřednictvím písemné recenze na internetu- www. byl jsem pritom

Zdroj: mozkovna