Podepsali jste dohodu o poskytnutí slevy nájemného?

Dodali jste tuto dohodu na úřad? Listina musí být odevzdána do 1.1.2012. Jinak budete platit nájem v plné výši!

Nejlepší odpověď
Hlada

Žádnou takovou dohodu nepodepisuju. Když někdo otravuje, má možnost dát výpověď, po uplynutí výpovědní doby se odstěhovat a já si najdu lepšího nájemníka.

Další odpovědi
jmhad

Trochu nejasné,ale já bych v tom viděl nějaký fígl a tak bych se obrátil na právníka.Tady obsah oné smlouvy není uveden a tak to nejde posoudit.