Rafaelo111

Pocitujete v sobe tihu dnesni situace ve spolecnosti?

Pocitujete nekdy nebo casto v sobe tihu, ktera na vas doleha vlivem vasi soucasne situace, ve ktere se nachazite, a nebo vlivem soucasne podoby a spatnych ale žádaných hodnot ve spolecnosti?
Jen si rikam ze svet nespasim, ale i tak to moc nepomaha. Jsem spolecensky typ, ale nemam se s kym schazet, kamaradi nejsou/neexistuji, dost lidi hledi jen na sebe a na vyuziti druhych radoby kamaradu.

Odpovědi
Drap

nepocituji v sobe tihu moji soucasne situace nebo soucasne situace stanovenych hodnot ve spolecnosti

..

Kepler

nepocituji v sobe tihu moji soucasne situace nebo soucasne situace stanovenych hodnot ve spolecnosti

Pořád máme možnost cítit se lehce a kdo chce, vždy si způsob najde.

nyjono

pocituji v sobe nekdy tihu moji soucasne situace nebo soucasne situace stanovenych hodnot ve spolecnosti

.

elkon

nepocituji v sobe tihu moji soucasne situace nebo soucasne situace stanovenych hodnot ve spolecnosti

Nemám žádnou tíhu situace. Jsem nad věcí, jen tak mě něco nerozhodí. Uvažuji racionálně.

paul1

nepocituji v sobe tihu moji soucasne situace nebo soucasne situace stanovenych hodnot ve spolecnosti

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.