zjentek

Pociťujete nějaké následky po orkánu Sabině?

U nás nic, ani rohožka mně neuletěla.

Na druhou stranu se zdá (když mrknu z okna), že Sabrina doráží na Prajzkou právě nyní.

Nejlepší odpověď
Drap

Nepociťuji, ale také ještě neni konec

Další odpovědi
nyjono

Zatím žádné (poledne). Vypadá to, že se posunuje do pozdnějších hodin. Zatím.

dudu

Moravský kras – po ránu déšť, nyní téměř jasno a ni větévka se nepohne, ni ptáček nazahruje. Krumpluje zoncna.

Pepa25

Na Moravu to má teprve přijít a druhá vlna pak ještě v noci. Celkově čím víc na východ, tím měnší následky (což ale odpovídá předpovědi).

dubraro

Trochu to profukuje, občas sprchne. Praha.

Kelt

Nevím, napřed jsem se bál, že nebude co jíst, tak jsem to snědl a není mi nejlíp. Pohybuji se mezi ledničkou, kuchyní a toaletou. Už asi třetí kolo.