dust8

Počítáte vteřiny, abyste věděli, v jaké vzdálenosti od vás uhodil blesk, který jste právě spatřili?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Ano, protože...

se bojím.

Další odpovědi
Rokio

Ne, protože...

je mi to jedno a při bouřce jsem většinou doma.

Kepler

Ne, protože...

V ničem mi to nepomůže. Když je to opravdu blízko, tak tak to vím bez počítání, protože obyčejně vyleju kafe nebo tak něco.

orwell

Ne, protože...

je mi to fuk. Jsem totiž pojištěný 🙂

aliendrone

Ano, protože...

Někdy ano, protože se může hodit vědět/znát vzájemný pohyb bouřky a nejkrásnějšího mě. (Přibližuji se nebo vzdaluji?) Obvykle ale ne, protože je mi to fuk NEBO viz Kepler. ;) :)

marci1

Ano, protože...

Pak vím, jak daleko bouřka asi je. 🙂

Dochy

Jiná odpověď

Někdy… podle situace. Občas si to spočítám… Jen tak abych dětem mohl říct: „Je to od nás 2 km daleko“, ale většinou to pro mně není důležité.

jirka F

Ne, protože...

Jsem většinou doma jen jednou jsem byl venku a bylo to hrozný.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.