Malvína

Pochválili jste někdy vzhled cizí osobě?

Nebojíte se oslovit neznámého člověka? Zaujal Vás něčí vzhled natolik, že jste mu vizáž pochválili? Čím Vás daná osoba okouzlila?

Nejlepší odpověď
Kepler

Už hodně žen mě okouzlilo, ale nikdy jsem se neodvážil dát to najevo. Jenom civím jako tele. Zvlášť v mém věku bych se mohl dočkat nevrlé reakce jako např.:
vysmahni ty dědku jeden chlípnej!

Další odpovědi
Drap

Ano, dokonce několikrát.V ta­kovém případě zaujme člověka vzhled a celkový dojem

dubraro

Občas se to stane.

zjentek

Vyjímečně se teď osmělím a chválím ti celou emotikonu. ;)

(Doufám, že je to emmotikon a pokud se ten malinkej obrázek nazývá jinak, tak nevadí- mé rozpoložení teď lépe vyjadřuje právě „emotikon“.)

A napiš něco do diskuze, nenech mě tady jen tak se červenat ;) ;D ;D

ivzez

Nebojím se oslovit neznámého člověka,
ale nikdy jsem to neudělala kvůli pochvale vzhledu.
_______

Doplňuji:
Vlastně jednou jsem neodolala. Pracovala jsem tehdy
v propagaci a jedna naše zákaznice na sobě měla naše
šaty, které jí slušely víc, než manekýnce na přehlídce.

led

Pokiaľ je čo chváliť, prečo nie, ak to je naozaj nápadité, na úrovni a ladí to aj s osobnosťou konkrétneho človeka. Napríklad istému pánovi som pochválila sukňu 🙂 ale to bolo v Škótsku, kde to je súčasť ich kroja (kilt – pánska sukňa)

Vonkajšia vizáž, ale musí ladiť aj s vnútornou vizážou. A tu býva často disharmonia.

Malvína

Dík Zjentku. Je dobře, se tě ti můj Avatar líbí. Je mi velmi podobný 😁 Třeba se někdy odvážím a hodím odkaz s fotkou 🙂

zjentek

Jé, to by bylo milé…

Já tě určitě pochválím i tak ;)… ale podmínkou je, že MUSÍŠ bejt ženská! Jestli seš chlap, tam pak skrz monitor vychytáš pár přesdržŤek!

Malvína

Neboj se nic. Jsem žena! 😁

ivzez

Obrázek uživatele = avatar
„Smajlík“ v textu = emotikon.

Malvína má pěkný avatar.
;), ;D jsou emotikony.

Malvína

Tak, tak 🙂