La Guapa

Pochopili byste to stejně?

Na gymplu si mě učitelka češtiny (měla 120 kg a v obličeji nebyla rovněž pěkná) pokazde, co jsem si do školy vzal značkové hadry za 10000 vyzkoušela u tabule, kde na me z ničeho nic kricela. Chápu to tak, že když máte nějaký problém, tak se díváte na ostatní a hledáte někoho se stejným problémem, abyste měli pocit, že nejste v tom sami. Kvůli svému vzhledu od mala a vlastně cely svůj zivot zazivala pocit osamoceni, protože kamkoli se podívala, tak nenašla člověka se stejným problémem. Na gymplu jsem byl introvert. Já jsem byl ten clovek, kvůli kterému se necítila sama, ptz jsou lidi kteří říkají že pekni lidi nejsou chytří, ptz mají mindrak. A já kvůli té své introverzi a tím že jsem byl kluk (holky si nezkoušela aby to nevypadalo že má komplex) pusobil, že jsem toho názoru, že povrchní věci jsou špatné, kvůli čemuž se cítila že s ní je zacházeno jako s „damou“ a ze „ma prednost“. Tak když mě viděla vzít si do školy znackove hadry, tak mela pocit, ze uz toho nazoru, že povrchní jsou špatné nejsem a začala se cítit uplne sama a ponizena a zapracoval komplex, a aby se jí udělalo dobře tak udělala něco aby se cítila jako „dáma“. Jako když staré babky dávají dětem výprask aby se cítily exuálně přitažlivé. Jak to chápete vy? Dává to smysl? Jaký máte názor na takového člověka?

Nejlepší odpověď
da ny

NE
Můj názor je ten, že jste nezvládl situaci.
Vaše domněnky hraničí s problémem, který máte sám se sebou.
Možná cítíte křivdu, ublížení, máte vztek. Vaše ego je dotčené a domýšlivé.
Možná jste, „jen“ provokatér 😉

Cituji: „Jako když staré babky dávají dětem výprask aby se cítily exuálně přitažlivé“ ⇒ Vás snad babička řezala? Staré bbky děti rozmazlují 😉 Nebo jste nějakou cizí babču, tak rozhodil, že Vás seřezala, jako žito, hulákala?
Mimochodem Vaše čeština, není žádná sláva (moje už také, příliš ne, jsem pár let ze školy, užívám více jazyk hovorový, člověk je pacientům, tak nějak blíž. cítí se „bezpečně“). Nikdo nejsme dokonalý.
Váš důraz na značkové hadry, za 1O tisíc, silně zavání starým maloměšťáctvím, povrchností, nadřazeností, domýšlivostí….
Jsou to, ale jen mé, pro Vás nevýznamné domněnky. Stejně, jako ty Vaše domněnky……
Pokud jste ji při zkoušení u tabule „rozštípl“, neutuchajícími znalostmi, vzal byste jí přece vítr z plachet… Proč by měla důvod na Vás křičet?
Možná bude lepší, starat se o svůj prospěch, o svou osobu, rozvíjet se.
Mudrovat a „soudit“ vyučující, není Vaše priorita.
Možná máte i na víc, než se oblíknout do značkových hadrů, které vlastně ani nikoho, kdo není povrchní, vůbec nezajímají……

Další odpovědi
elkon

Myslím, že jsi zbytečně namyšlený a že máš představu, že se svět točí jen kolem Tebe.

Drap

Smyslu tvé bláboly příliš nedávají. Pro začátek zkus najít chyby u sebe a vyvaruj se jim.

led

Kup si zrcadlo a zeptej se obrazu sebe v zrcadle: „Je mé vědomí, znalost vidět na povrchu mého těla?“
Ne, není vidět? Tak, proč posudzuješ znalosti a mysl člověka podle jeho postavy, zevního vzhledu? Proč nadřazuješ své sebestřední domněnky o jiném člověku podle jeho vzhledu o jehož příčinách nic nevíš?

Ze tvé otázky cítim, jako bys stvořil modlu ze svého zevního vzhledu, no dle stylizace a chyb ve tvém textu otázky, musíš se ještě moc a moc učit. Tvůj vnitřní sebestředný vzhled, nižší znalosti svého jazyka a ješitní city jsou pocity rozmaznaného dítěte ještě nezralého pro gympl, pro život dospělého člověka, pro postavení moudrého muže.

Kdysi jsme se na škole učili o slovech „ďadi Lenina“ „učit se, učit se, učit se“. I když ne vše co řekl bylo svaté a pravda. Tahle tři slova jsou pravda: učíme se od svého zrození, učíme se celý život, učíme se do své smrti.
Ještě se musíš moc a moc učit, abys pak mohl učit své pokračovatele, své děti.

plebs

Guapa je zapotřebí ještě do školy značkové hodinky značkové botky a pořádné tetování poté to bude OK.