jirka F

Pochází všechny plemena psů z vlka nebo i jiných dřívejších živočichů ?

Odpovědi
Drap

Doposud se vědci zcela neshodli. Některé teorie tvrdí, že některá plemena mohou mít v sobě i část kojota.

gecco

Je to trošku jinak – dnešní psi a vlci mají (až na výjimky – např. československý vlčák je křížencem vlka a německého ovčáka) společné předky, pes není vyšlechtěný dnešní vlk…
😉

Šidlo

áno, pes domáci je gmo z pravekého, už vyhynutého druhu vlka

šľachtenie (genetická manipulácia bez labáku) pomocou rôznych zmutovaných vlkov/psov umožnila vznik všetkých tých plemien na svete

mojitek

.