JežíšKristus

Pochází uživatel Disraeli z Izraele?

Pasová kontrola

Nejlepší odpověď
zjentek

Soudě dle jeho příspěvků je původem z nějaký planety slohovejch prací!

Další odpovědi
aliendrone

Soudíš dle nicku? ;) :)
Ajajaj! V tom případě jsi ale HLAVNÍM kandidátem na „sonderbehandlung“ právě TY, je ti to doufám jasné? ;) :D :D

Kazatel

To bys měl vědět dle svého nicku sám.

Disraeli

Pan Benjamin Disraeli byl Brit s židovskými kořeny. ;) Takže jeho předci odtamtud asi pocházeli.
Uživatel Disraeli pochází z Moravy a střídavě žije v Ománu, Španělsku a v Česku. Ale bez jakýchkoli vazeb na Izrael nebo židovství.

@zjentek, kéž by. Kdyby ano, tak bych odtamtud neodcházel. ;)

dubraro

Spíše se domnívám, že uživatel Disraeli si svůj nick zvolil podle pana Disraeliho, který byl úspěšným premiérem v Anglii v 19. století.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Benjamin_Dis­raeli

aliendrone

zjentek>>> SOUHLASÍM, občas totiž pobývám na měsíci této planety (čímž se MNOHÉ vysvětluje). ;) :D :D