Miroslavst

Počet otázek, odpovědí, palců

Proč není uvedeno u mého profilu kolik mám ještě pro daný den počet otázek, odpovědí a palců.
Takhle se mi stalo, že jsem chtěl odpovědět, ale smůla. Tak jsem odpověděl po půlnoci.
Je tam sice kolik celkem, ale pro mě nic neříkající informace.
Vám to nevadí?

Nejlepší odpověď
standa

Provozovatel serveru se z nějakého (věřme, že racionálního) důvodu rozhodl, že pro různé kategorie uživatelů jsou různé limity pro počet vložených odpovědí, pro počet opalcovaných odpovědí ap.)

Já jsem to před časem (když byly záplavy právnických otázek kolem ´amnestie´) řešil tak, že jsem po vyčerpání limitu pokračoval na svoji další identitu (bohužel tyto nové identity měly limit 10 odpovědí, takže když jsem chtěl odpovídat během dne na 70 a více otázek, tak sem musel použít 3–4 identity).

Mělo to jedinou nevýhodu, a to že se mi pak samozřejmě nenačítaly bodíky k mé původní identitě, ale to mi bylo a je fuk 🙂

Upřímně řečeno, mně ten limit 50 odpovědí příjde dostatečný a info o tom, na kolikátou otázku právě odpovídám mi nechybí…

Další odpovědi
panenka

Taky mi to Miroslave vadí musíme si to skrátka spočítat a hotovo.dokud se to tu nějak nezmění.nebo si napiš na meil odpovedí který máš uveden dole v kontaktu a zeptej se jich.Myslím si že pokud je poprosíš tak ti třeba odepíšou že už něco takového plánujou udělat.

Michal

To je věcí administrátorů a tvůrce tohoto portálu. Některé věci jsou z vašeho i mého pohledu řešeny nešťastně.
Nemám rád ani anonymní tazatele!!!

anonym

To Standa:
Vážený Stando,tak za prvé,tím,že jste si vytvořil 3–4 nové identity jste hrubě porušil kodex tohoto serveru,jsem ohromený tím,že jste to dělal vše nezištně pro ty kteří byli v base nebo chtěli ven z basy.Za druhé o žádné body jste tím nepřišel,protože(a to vím scela bezpečně) jste dostal tolik bodu navíc,že se vám o nich ani nesnilo,nikdo vám neupírá velké znalosti v oblasti práva,ale to je tak asi všechno.Ty co vás vynášejí do nebes,tak ty problémy tohoto tipu měli nebo mají,zdravím.

Jakub

Sice se to více týká Standova příspěvku, ale možná, že někdo zná odpověď. Jak je možné, že Standa má několik identit na jednom (předpokládám) připojení, když nám se stalo, že já jsem odpovídal na otázku a kolega ze stejného počítače pod svojí identitou také, a přišlo sdělení admina, že nelze odpovědět se stejné IP adresy.

odik

Protože Standa pod více identitami ze stejné IP pouze odpovídal, Vy jste napsal otázku a pokusil se (kolega) na ni pod jiným uživatelem ze stejné IP odpovědět – to je rozdíl. Na každém větším serveru se vyskytnou různí filutové, co se snaží podvodně získat výhody, a tak i běžný člověk (v nějakém extrémním případě) může narazit na některé nepodporované funkce.
Ale pokud se nejedná o podvodné jednání, jde problém vždy vyřešit s majiteli projektu (Odpovědi.cz).