Avatar uživatele
Neonka

Po kom jsou vaše děti ? 🙂

Četla jsem zajímavý článek, že vlastnosti a charakter se dědí spíš ob generaci, autor článku sděloval, že ve svých dětech nemáme hledat jen podobu s rodiči, ale spíše s prarodiči. Zajímal by mě váš názor.
Doplňuji:
Ještě bych chtěla doplnit, že ve článku bylo zmiňováno, že se takto dědí i nadání např. k hudbě, ke sportu, k uměleckým čiinostem…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, stana73 před 4850 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bohunka1

Tak tomu dám za pravdu. V mojí rodině je podobnost našich dětí s prarodiči až udivující. Ale ať je podoba jakákoliv, tak každý je originál jedinec. Nezbývá si jen přát, když zdědí nějaké vlastnosti, tak aby byli kladné. Ale to se nestává, moje dcera zdědila po svém otci a dědovi žárlivou povahu a když se k tomu přidá alkohol tak je to katastrofa.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rybíz

Souhlasím s autorem článku.
Někdy po sousedovi 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nevim,nevim-ale myslim ze charakter se vytvari s rustem ditete a vlastnosti se snad uci-to je muj nazor.Jinak muj syn je svuj,ani po mne ani po otcovi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
stana73

Když lamentuju nad pubertou mé dcery,moje mámka se jen pousměje a řekne"věrná kopie".U nás je dcera-já-děda-prababička ,jeden druhého nezapřeme.Jsou tam geny jednoho rodu,jak vzhled,tak povaha.Navíc tři generace jsme hráli fotbal a dcera to dotáhla (a doufám ještě dotáhne nejdál).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek