boky16

Po jaké době sezení u PC si máme udělat přestávku?

Nejlepší odpověď
Kepler

Doporučuje se po 60 minutách, pak 5 min. protahovací cviky. Vše o ergonomii a uspořádání PC pracoviště je zde: https://www.bez­pecnostprace.in­fo/pracovni-urazy/ergonomie-pocitacoveho-pracoviste-a-zasady-bezpecnosti-prace-na-pc-aneb-jak-predejit-rsi-syndromu/

Další odpovědi
paul1

Tak o tohle se stará moje polovička. Když se jí zdá, že jsem u počítače moc dlouho, hned si najde nějakou práci, kterou je třeba neodkladně udělat. Někdy je to po 1/2 hodině, jindy to trvá déle.