lollie

Je možná plná anestezie při trhání zubu (dolní stolička)?

Mám mrtvý zub, dolní stoličku, a jelikož já mám strašnou fóbii ze zubařů, tak já vždy se nechám sebe trápit s bolestí, ale už mi to jde krkem, tak jsem se chtěla zeptat, zda nevíte jestli je někde v Libereckém kraji, zubař co by mi mohl dát plnou anestezii a kolik se zhruba pohybuje cena? Děkuji

Odpovědi
mojitek

celkova anestezie není možná u klasického zubaře-ALE pokud na ní trváte a nechcete hradit cca 12 tisíc za zákrok(objednání na lůžkovém oddelení ORL),zajděte si za obvodákem,at vám napíše ,že máte fobii z trhání zubů-pak máte zákrok v celkové anestezii zdarma,hradí to pojištovna.

da ny

Každá celková narkóza je nebezpečná, zvláště ta zbytečná…
Člověk nikdy neví, zda se neprobudí jako dement!
Jednu dobu bylo „moderní“ Dormicum (kapačka), pacient spolupracuje při vědomí. Pod dozorem se vyspí a mívá „okno“…