kablik

Platit v hotovosti nebo převodem z účtu?

Firma u které si chci objednat rekonstrukci koupelny chce pladby v hotovosti. Je to obvyklé?
Doplňuji:
Záloha se platí před zahájením práce, na nákup materiálu, údajně. Možná že to zní logicky i když …

Nejlepší odpověď
www

Podle mne je to celkem jedno, jestli v hotovosti, nebo převodem. Důležitější je pro mne neplatit předem.
Nejdříve si zboží zkontroluji, pak teprve platím.
Obvyklé jsou tedy obě možnosti.
Zkušenost

Další odpovědi
hanulka11

Jo známá dělala rekonstrukci nedávno a také chtěli zálohu v hotovosti a doplatek taky . Říkala jestli to nedělali melouchem,ale prý mají platnou smlouvu a záruku na práci. Tak bych v tom nic nehledala. Hlavně aby odvedli dobrou práci o to vám hlavně jde… ,nebo ne?
Doplňuji:
Ano je to tak a co se ti na tom nezdá ?????

Michal Kole

raději bych dal smlouvu přečíst právníkovi jaké jsou záruky na práci. Ono stačí jedno slovo nahradit synonymem a hned má smlouva jiný význam.

A u bankovního účtu jde snáze vystopovat zda jste platil firmě, nebo „někomu“ kdo se za firmu vydává – melouchář pracující načerno.

hanulka11

jestli nemáš k nim důvěru -lépe si najít firmu, které zaplatíš převodem