annas

Platí v životě, že každá příležitost má v sobě překážku a každá překážka znamená příležitost?

Čím se liší překážka od příležitosti?

(James Sidlow Baxter (narozený v Austrálii, 1903, zemřel 1999) byl pastor a teolog)

Nejlepší odpověď
anonym

Nevím, zda platí ´otázka´…
😉
Ale – „Čím se liší překážka od příležitosti?“ – vnímáním daného jedince (možná i skupiny) – co je pro jednoho nepřekonatelnou překážkou, pro jiného může být impulsem – příležitostí.
´Mýtická´ odpověď Malloryho-
„Proč chcete vystoupit na vrchol Everestu?“
Odpověď: „Protože existuje!“

Další odpovědi
fcoop

Pesimista vidí potíže v každé příležitosti.

Optimista vidí příležitost v každé překážce.

Všechno je buď příležitost k růstu nebo překážka, která ti v růstu brání.

zjentek

příležitost versus překážka ..od jednoho k druhému je teda hodně daleko

arygnoc

teologické kecy, inotaje vysvetliteľné miliónmi spôsobov.

príležitosti máme všetci, každý iné, prekážky tiež máme všetci, každý iné.

o čo vlastne ide?
pred 30 rokmi bola prekážkou múdrosť, dnes tiež.
a vlastne celú históriu ľudstva, bez prekážok bol iba silný (dnes prachatý) jedinec – čo sa týkalo samičiek, jedla, pohodlia, práce a bohvie čoho ešte, a bolo fuk, čo si o tom myslí nejaký pastor.

asi by to malo byť úplne o niečom inom, a nie o nejakých inotajoch – čo tak rovno povedať, že hodným príležitoti nie sú ponúkané, a nehodným sú prekážky odstraňované? (bez ohľadu na to, čo si pod hodným anehodným predstavujete – niečo iné si bude myslieť hollywoodská panchromaticko-digitálna nána a niečo iné profesor kozmológie, niečo iné chudobný študent a niečo iné milionársky flákač, …)

(-:
xxxx*
pre tých, čo sa sťažujú, že nemôžu opalčekovať, tak sem: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/newtonova-tekutina
xxxx*

zjentek

co furt blbneš s tou tvou odpovědí, vždyť už tam máš palce od úplně všech :o

gagaga

to je bomba s tim aryho bodovanim :))

  • iv-